Siemens IQ300 Bruksanvisning
Siemens tvättmaskin IQ300
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens IQ300 (8 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Siemens IQ300 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | IQ300 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 842 mm |
| Djup: | 598 mm |
| Höjd: | 675 mm |
| Energiförbrukning: | 3.9 kWh |
| Torksystem: | Kondensering |
| Sladdlängd: | 1.45 m |
| Förpackningens bredd: | 875 mm |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Torkprogram: | Mix |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Låddjup: | 625 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 39000 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 66 dB |
| Laddning: | Frontmatad |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens IQ300 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Siemens Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
