Siemens iQ300 KG36EVI4A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 KG36EVI4A (106 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 KG36EVI4A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/106
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ300 KG36EVI4A |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 72600 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 161 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | 14 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 35 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 302 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 88 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 214 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Avfrosta vattenutlopp: | Ja |
| Antal löstagbara hyllor: | 3 |
| Fellarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 KG36EVI4A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
