Siemens iQ300 KG39NXI4B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Siemens iQ300 KG39NXI4B (115 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
115
Nedladdningar
605
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ300 KG39NXI4B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 84000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 660 mm |
| Höjd: | 2030 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 182 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Fryskapacitet: | 14 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 366 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 3 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 87 l |
| Fryskapacitet brutto: | 110 l |
| Total kapacitet, brutto: | 400 l |
| Kylkapacitet brutto: | 290 l |
| Kylkapacitet netto: | 279 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | - ° |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 24 l |
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026