Siemens iQ300 KS29VVW4P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Siemens iQ300 KS29VVW4P (83 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
83
Nedladdningar
353
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ300 KS29VVW4P |
| Vikt: | 60800 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1610 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 71 kWh |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Flaskställ: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Produktens färg: | Vit |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Kylkapacitet netto: | 290 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 90 ° |
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026