Siemens iQ300 SN536W00IH Bruksanvisning
Siemens Diskmaskin iQ300 SN536W00IH
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 SN536W00IH (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 SN536W00IH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

640 Integr. Kusto-Leisten - 81,5 cm - k. SW
9001 170 096 (9812)*9001170096*
9
SW 10
verspannen
brace
calar verticalement
Enrasar
SW 13
0 - 60 mm
8
7
nicht einklemmen
do not pinch
ne pas coincer
No doblar
3
1
ø 4x15
ø 4x15
max.
1.1m
min.
280 mm
ø 38 mm
9
1
4
3
11
12
910
8657
~2h-3h
9
Mat.-Nr. 350564
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | iQ300 SN536W00IH |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 573 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 262 kWh |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.92 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2660 l |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Vikt inkl. förpackning: | 37000 g |
| Djup med öppen dörr: | 1150 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Halvintegrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 815 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.5 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 210 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.4 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | 60min 65°C, Auto 45-65°C, Eco, Glass/delicate, Intensive, Quick |
| Kontrollpanelens färg: | Vit |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Automatisk diskmedels-identifiering: | Ja |
| Justering av fötter: | 60 mm |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Lastningsgivare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 SN536W00IH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Siemens Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026