Siemens iQ300 SR435I00IS Bruksanvisning
Siemens Diskmaskin iQ300 SR435I00IS
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ300 SR435I00IS (50 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 45 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ300 SR435I00IS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | iQ300 SR435I00IS |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 34000 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 573 mm |
| Höjd: | 875 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 197 kWh |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Självrengörande filter: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 4 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.7 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2380 l |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Bruttovikt: | 36000 g |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Djup med öppen dörr: | 1150 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Tvättklass: | A |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Underbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Installationsfack, bredd: | 450 mm |
| Installationsfack, djup: | 573 mm |
| Dörr färg: | Rostfritt stål |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 8.5 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.1 W |
| Periodlängd: | 195 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.4 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 9 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 45-65°C, Eco, Intensive, Pre-rinse, Silent |
| Kontrollpanelens färg: | Rostfritt stål |
| Salt-indikator: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 815 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 875 mm |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Automatisk diskmedels-identifiering: | Ja |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Lastningsgivare: | Ja |
| Typ av korg för bestick: | Bosch VarioFlex Basket |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ300 SR435I00IS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Siemens Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
28 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
