Siemens iQ500 MKK42LAD4A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens iQ500 MKK42LAD4A (103 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Siemens iQ500 MKK42LAD4A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/103

de Gebrauchsanleitung ....................................................................2
en User manual ..............................................................................20
fr Notice d'utilisation .....................................................................37
it Istruzioni per l’uso .....................................................................57
nl Gebruiksaanwijzing ...................................................................76
Kühl- und Gefrierkombination
Fridge-freezer
Réfrigérateur / Congélateur combiné
Combinazione frigorifero / congelatore
Koel-/diepvriescombinatie
KI52L.. / KI42L.. / KI32L.. / KF32L.. / KI22L.. / KF22L..
siemens-home.bsh-group.com/welcome
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | iQ500 MKK42LAD4A |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Förpackningens vikt: | 6500 g |
| Förpackningens bredd: | 712 mm |
| Djuppackning: | 120 mm |
| Förpackningshöjd: | 453 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| På / Av knapp: | Ja |
| Justerbar i höjdled: | Nee |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 170 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 160 ° |
| Medföljande kablar: | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Marknadspositionering: | Thuis |
| Frekvensområde horisontellt: | 31 - 83 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 56 - 75 Hz |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 4 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.3 W |
| Strömförbrukning (max): | 17.4 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| Strömförbrukning (när avstängd): | - W |
| HD typ: | Full HD |
| Ingångsström: | Ja |
| 3D: | Nee |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Displayteknik: | LCD |
| Respons tid: | 3 ms |
| Pixelpitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Ljusstyrka (typiskt): | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Plug and play: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | D |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 17 kWu |
| Enhetsbredd (med stativ): | 639.9 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 208 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 455.5 mm |
| Vikt (med stativ): | 5200 g |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Antal skärmspråk: | 12 |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Typ av panel: | TFT |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Bildområde: | Mat |
| Inbyggd USB-hubb: | Nee |
| Stativ ingår: | Ja |
| Avtagbart stativ: | Ja |
| Sväng: | Ja |
| Skärmens ljusstyrka (topp): | 300 cd/m² |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 17.4 W |
| Tiltvinkelområde: | -5 - 20 ° |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85285210 |
| Strömkabelns-längd: | 1.5 m |
| Längd på ljudkabeln: | 1.8 m |
| VGA-kabellängd: | 1.5 m |
| lutningsjusteringar: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens iQ500 MKK42LAD4A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026