Siemens KA62DP90GB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KA62DP90GB (114 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Siemens KA62DP90GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/114

KA..D
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KA62DP90GB |
| Färg på produkten: | Wit |
| Bredd: | 132.4 mm |
| Djup: | 132.4 mm |
| Höjd: | 22.4 mm |
| LED-indikatorer: | System, WLAN |
| Nuvarande: | 1 A |
| Placering: | Plafond |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| TROTS: | Ja |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Modulation: | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, CCK, QPSK |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-TKIP, WPA2-Enterprise |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 80 °C |
| Internera: | Nee |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 90 procent |
| Återställningsknapp: | Ja |
| MAC-adressfiltrering: | Ja |
| MIMO-typ: | Multi User MIMO |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 1267 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| VLAN=support: | Ja |
| Skanna kanaler automatiskt: | Ja |
| Virtuella LAN-funktioner: | Tagged VLAN, SSID-based VLAN assignment |
| Anpassa AP-lägesfunktioner: | Vermaasd netwerk |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet (2,4 GHz): | 400 Mbit/s |
| Maximal dataöverföringshastighet (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Bandbreedte: | 5 GHz |
| AC-ingångsspänning: | 12 V |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KA62DP90GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026