Siemens KA62DS50GB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KA62DS50GB (29 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Siemens KA62DS50GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

en Installation instructions and instructions for use
Fridge-freezer
K ....A D
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KA62DS50GB |
| Färg på produkten: | Marineblauw |
| Vikt: | 21600 g |
| Förpackningens bredd: | 750 mm |
| Djuppackning: | 390 mm |
| Förpackningshöjd: | 390 mm |
| Snäll: | Koepel/Iglotent |
| Ramtyp: | Opblaasbaar frame |
| Inre material: | Polyester |
| Avsedd för: | Camping |
| Material stam: | Staal |
| Färgning: | Monochromatisch |
| Antal bäddar: | 5 persoon/personen |
| Vattentät tältduk: | 6000 mm |
| Balens diameter: | 19 mm |
| Tältgolvsmaterial: | Polyester, Polyethylene |
| Vikt pinnar: | 13000 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KA62DS50GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026