Siemens KA93DAIEP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KA93DAIEP (76 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Siemens KA93DAIEP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

KA..D..
de
Montage‐
undG e brauchsanl eitung2.................
en Installat ioninstructionsan dinstructionsf oruse26....
fr Noticedemontageetd'utilisation50. . . . . . . . . . . . . . . .
it Istruzioniperilmontaggioel'uso76. . . . . . . . . . . . . . . . .
nl
Montage‐
engebruiksaanwijzing100. . . . . . . . . . . . . . . .
Koel‐/diepvriescombinatie
Combinazione frigorifero / congelatore
Réfrigérateur / Congélateur combiné
Fridge‐freezer
Kühl‐und Gefrierkombination
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KA93DAIEP |
| Enhetsplacering: | Volledig ingebouwd |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35500 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 555 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Nettoskatt: | 1900 W |
| Antal platsinställningar: | 14 couverts |
| Automatiska program: | Ja |
| Dörrfärg: | Wit |
| Sladdlängd: | 1.3 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 12 uur |
| Cykelns längd: | 190 min |
| Ljudnivå: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Förpackningens vikt: | 37500 g |
| Installationsfackets bredd: | 608 mm |
| Installationsfack djup: | 560 mm |
| Vattenförbrukning per cykel: | 9.5 l |
| Nuvarande: | 13 A |
| Installationsfack höjd (min): | 820 mm |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 85 kWu |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktstorlek: | Volledige grootte (60 cm) |
| Golvindikatorlampa: | Ja |
| Saltindikator: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Tvättprogram: | Auto, Eco, Intensive 65°C, Pre-wash, Quick |
| Avloppsslangens längd: | 1.5 m |
| Vattentillförselslangens längd: | 1.55 m |
| Installationsfack höjd (max): | 900 mm |
| Automatisk dörröppning: | Ja |
| Temperatur (max): | 65 °C |
| Korgar justerbar placering: | Lower, Upper |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KA93DAIEP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026