Siemens KA93DVIFP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KA93DVIFP (98 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Siemens KA93DVIFP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/98

KA..D..
daMonterings‐ogbrugsanvisning2.....................
fiAsennus‐jakäyttöohje26..........................
noMonterings‐ogbruksveiledning50..................
svMonterings‐ochb ruksanvisning74..................
Kyl-/fryskombination
Kjøle-/frysekombinasjon
Jääkaappipakastin
Køle-/frysekombination
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KA93DVIFP |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 710 mm |
| Höjd: | 1790 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 404 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| Frysläge: | Sidoplacerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 4 h |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 562 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 374 W |
| Fryskapacitet netto.: | 191 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 371 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Ja |
| Isdispenser: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KA93DVIFP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026