Siemens KB96NADD0G Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Siemens KB96NADD0G (36 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
236
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KB96NADD0G |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Vikt: | 410 g |
| Snäll: | Draaivolumeregelaar |
| Impedans: | 8 Ohm |
| Mått (B x D x H): | 69.9 x 71.1 x 114.3 mm |
| Krafthantering: | 150 W |
| Mjukgörande steg: | 10 |
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026