Siemens KD29VNW20 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KD29VNW20 (82 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Siemens KD29VNW20 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/82

GH*HEUDXFKVDQOHLWXQJ
IU0RGHG·HPSORL
LW,VWUX]LRQLSHU,XVR
QO*HEUXLNVDDQZLM]LQJ
Kühl- und Gefrierkombination
Réfrigérateur / Congélateur combiné
Combinazione frigorifero / congelatore
Koel-/diepvriescombinatie
KD..V..
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD29VNW20 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1400 g |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 155 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| På / Av knapp: | Ja |
| Beeldscherm: | LED |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| Kompatibla minneskort: | MMC, SD |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Typ av lagringsmedia: | Geheugenkaart |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Blauw |
| Total lagringskapacitet: | - GB |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Frekvensomfång: | 15 - 20000 Hz |
| Signal-brusförhållande: | 80 dB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.02 procent |
| Inbyggt lagringsmedium: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KD29VNW20 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026