Siemens KD43VVW30N Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Siemens KD43VVW30N (51 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Siemens KD43VVW30N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/51
deMontageanleitung
Standgerät
enInstallation instructions
Free-standing appliance
frNotice de montage
Appareil indépendant
itIstruzioni per il montaggio
Apparecchio indipendente
nlMontagevoorschrift
Vrijstaand apparaat
daMonteringsvejledning
Gulvmodel
noMonteringsanvisning
Frittstående apparat
svMonteringsanvisning
Fristående skåp
fiAsennusohjeet
Vapaasti sijoitettava laite
esInstrucciones de montaje
Aparato de libre instalación
ptInstruções de montagem
Aparelho Solo
elΟδηγίεςτοποθέτησης
Ανεξάρτητησυσκευή
trMontaj kılavuzu
Solo cihaz
csMontážní návod
Volně stojící spotřebič
plInstrukcja montażu
Urządzenie wolnostojące
skNávod na montáž
Voľne stojací spotrebič
huSzerelési útmutató
Álló készülék
slNavodilo za montažo
Samostojna naprava
roInstrucţiunea de montaj
Aparat independent
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Siemens |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD43VVW30N |
| Vikt: | 81000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1760 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 234 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.64 kWh/24h |
| Förpackningens bredd: | 760 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 760 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 87000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 30 h |
| Djup med öppen dörr: | 1300 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 360 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 200 W |
| Fryskapacitet netto.: | 86 l |
| Fryskapacitet brutto: | 87 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 364 l |
| Kylkapacitet brutto: | 277 l |
| Kylkapacitet netto: | 274 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 710 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Siemens KD43VVW30N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Siemens Manualer
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026