Smeg C8174N3E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg C8174N3E (12 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.727
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | C8174N3E |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 548 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 228 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Processorfrekvens: | 1.8 GHz |
| Processorfamilj: | Intel Atom® |
| Processormodel: | D525 |
| Antal processorkärnor: | 2 |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | Memory Stick (MS), MMC, MS PRO, MS Pro-HG, SD, SDHC |
| Ljudsystem: | HD |
| Processor litografi: | 45 nm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Kylsystem: | Dynamisk (fläktassisterad) |
| Djup utan handtag: | 549 mm |
| Antal USB 2.0-portar: | 8 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Nätförsörjning: | 65 W |
| Processoruttag: | BGA 559 |
| Processor antal trådar: | 4 |
| Thermal Design Power (TDP): | 13 W |
| Kodnamnsprocessor: | Pineview |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 8 GB |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): | Ja |
| Intel® Turbo Boost-teknik: | Nee |
| Intel® AES nya instruktioner (Intel® AES-NI): | Nee |
| Förbättrad Intel SpeedStep-teknik: | Nee |
| Kör Disable Bit: | Ja |
| Idle stater: | Nee |
| Termisk övervakningsteknik: | Nee |
| Inbyggda alternativ tillgängliga: | Ja |
| Intel® 64: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Nee |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x): | Nee |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Nee |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 7 |
| Ljudutgångskanaler: | 6.1 kanalen |
| Nätverksfunktioner: | Fast Ethernet |
| Bostadstyp: | USFF |
| Antal installerade processorer: | 1 |
| Intel® efterfrågebaserad växling: | Nee |
| Typ av minnesplats: | SO-DIMM |
| Mått (B x D x H): | 70 x 270 x 205 mm |
| Typ av kylning: | Actief |
| Gränssnitt för lagringsdisk: | SATA II |
| Koppar Ethernet-kabelteknik: | 10BASE-T, 100BASE-TX, 100BASE-T |
| HDD storlek: | 3.5 " |
| Processorfrekvens som stöds (max): | 1.8 GHz |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Installerad processorcache: | 1 MB |
| Antal minnesplatser: | 2 |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 60000 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 21 h |
| AC-inspänning: | 230 -240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Material, hölje: | Metall |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1.1 A |
| Total kapacitet netto: | 253 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 3 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 140 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 61 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 273 l |
| Kylkapacitet netto: | 192 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Bredd med öppen dörr: | 548 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 192 l |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
| Kemikalieskattesänkning (Sverige): | 50 |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026