Smeg CF33X2PNF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CF33X2PNF (16 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 5 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg CF33X2PNF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CF33X2PNF |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 287 l |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 90 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 355 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 197 l |
| Färska zon fack: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CF33X2PNF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026