Smeg FAB28RPK3UK Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB28RPK3UK (24 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB28RPK3UK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RPK3UK |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 550 g |
| Bredd: | 601 mm |
| Djup: | 788 mm |
| Höjd: | 100 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 139 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, BlackBerry OS, Windows Phone 8, iOS |
| Blåtand: | Nee |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 128 GB |
| Vormfaktor: | Dome |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 2 MP |
| Videokomprimeringsformat: | H.264 |
| Diameter: | 118 mm |
| Typ av strömkälla: | AC, DC, PoE |
| Strömutgång (volt): | 12 |
| Strömutgång (ampere): | 1 A |
| Minimal belysning: | 0.05 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 90 ° |
| Antal kameror: | 1 |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | SD, SDHC |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Ja |
| LED-typ: | IR |
| Infraröd våglängd: | 850 nm |
| Fast brännvidd: | 4.3 mm |
| HTTPS-kryptering: | Ja |
| E-post: | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Djup utan handtag: | 748 mm |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 8 W |
| Full HD: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Gränssnitt: | RJ-45 |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| webbläsare: | Ja |
| Brusreducering: | Ja |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Stöder Windows: | Ja |
| Max 30 bilder per sekund: | 25 fps |
| Webbaserad hantering: | Ja |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Ventilation: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Maximalt antal bländare: | 2.1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Rörelsesensor: | Ja |
| Night vision scope: | 12 m |
| Antal LED-belysning: | 12 |
| Infrarött (IR) termineringsfilter: | Ja |
| Visa på distans: | Ja |
| Privat skydd: | Ja |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Drifttemperatur (TT): | -5 - 55 °C |
| Mask privat zon: | Ja |
| Spiegel: | Ja |
| Rörelsesensorteknik: | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Rotera & spegla: | Ja |
| Typ av varningsmeddelande: | E-mail, Snapshot alert message, Text alert message |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR): | Ja |
| Automatisk vändning: | Ja |
| Region of Interest Coding (ROI): | Ja |
| Integrerad PIR-sensor: | Ja |
| Audio detectie: | Ja |
| Produktens färg: | Rosa |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Djup med öppen dörr: | 1197 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Total kapacitet netto: | 270 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 26 l |
| Total kapacitet, brutto: | 281 l |
| Kylkapacitet netto: | 244 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Bredd med öppen dörr: | 926 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB28RPK3UK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026