Smeg FD43APSNF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FD43APSNF (14 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg FD43APSNF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

NO-FROST REFRIGERATOR
NO-FROST KÜHLSCHRANK
REFRIGERATEUR A FROIDVENTILE
NO-FROST
FRIGORIFERO NO-FROST
REFRIGERADOR NO-FROST
FRIGORIFICO NO-FROST
NO-FROST KOELKAST
FROSTFRIA KYLSKÅP
NO-FROSTХОЛОДИЛЬНИК
FD48APSNF
FD43APSF
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD43APSNF |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 372.3 kWh |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 230V, 50Hz |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | 423 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Ansluten effekt: | 168 W |
| Fryskapacitet netto.: | 99 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 435 l |
| Kylkapacitet netto: | 324 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FD43APSNF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026