Smeg CO61GMP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg CO61GMP (34 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
1.505
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CO61GMP |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 260 ° C |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Effekt: | 2800 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 1250 W |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Grill styrka: | 2000 W |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Extra stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Liten |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Medium |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1750 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 3500 W |
| Inkluderad ugn: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026