Smeg CR 330 SE 1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg CR 330 SE 1 (13 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
13
Nedladdningar
1.787
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CR 330 SE 1 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 53000 g |
| Bredd: | 570 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1780 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Sladdlängd: | 2.05 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 146 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 326 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 14 |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Energianvändning per dag: | 0.4 kWh/24u |
| Inbyggd funktion: | Ja |
| Klimaatklasse: | N |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026