Smeg CR324PSX1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg CR324PSX1 (10 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
1.334
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CR324PSX1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 273 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | 284 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 201 l |
| Frostfri (frys): | Nej |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026