Smeg CR327AV7 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CR327AV7 (25 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg CR327AV7 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

33
GEBRUIKSAANWIJZING
ALVORENS HET PRODUCT TE GEBRUIKEN
MILIEUTIPS
ALGEMENE VOORZORGSMAATREGELEN EN
ADVIEZEN
GEBRUIK VAN HET KOELVAK
GEBRUIK VAN HET VRIESVAK
ONTDOOIEN VAN HET VRIESVAK
SCHOONMAKEN VAN HET KOELVAK
REINIGING EN ONDERHOUD
STORINGEN OPSPOREN
KLANTENSERVICE DEZE ZIJN NORMAAL
INSTALLATIE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CR327AV7 |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 310 kWh |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Antal kompressorer: | 2 |
| Produktens färg: | Blue, Purple |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 19 h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 263 l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 65 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 281 l |
| Kylkapacitet netto: | 198 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 555 x 1776 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CR327AV7 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026