Smeg FA8003AO Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA8003AO (104 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA8003AO eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA8003AO |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 682 mm |
| Höjd: | 1900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 327 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 18 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Djup utan handtag: | 630 mm |
| Luftfilter: | Ja |
| Produktens färg: | Antracit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Djup med öppen dörr: | 760 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 356 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 92 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 397 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 264 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA8003AO ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026