Smeg DOSPA6395X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg DOSPA6395X (60 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg DOSPA6395X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | DOSPA6395X |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Vikt: | 7300 g |
| Bredd: | 750 mm |
| Djup: | 280 mm |
| Höjd: | 275 mm |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Kraftkälla: | AC/Batterij |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WMA |
| USB uttag: | Ja |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Genomsnittlig effekt: | 100 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.4 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Inspänning: | 230 V |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Spela MP3: | Ja |
| Karaoke: | Nee |
| AUX ingång: | Ja |
| Typ-av-optisk-enhet: | CD-R, CD-RW |
| Frekvensband som stöds: | FM |
| Basreflex: | Ja |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Kassettdäck: | Nee |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Apple dockningskompatibilitet: | iPad 2, iPhone, iPod |
| Video av: | 1 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Justering av basnivå: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Slaaptimer: | Ja |
| Diskantjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg DOSPA6395X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026