Smeg SRV576-5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SRV576-5 (4 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg SRV576-5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SRV576-5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 32 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Manöverplats: | Framsida |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 5000 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 0 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Spisens bredd, storlek: | 70 cm |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SRV576-5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026