Smeg DWA6314W2 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin DWA6314W2
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg DWA6314W2 (2 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg DWA6314W2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

GUIDE FOR USING THE DISHWASHER AND THE WASHING PROGRAMS
INSTRUCTION MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | DWA6314W2 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 77000 g |
| Bredd: | 800 mm |
| Djup: | 725 mm |
| Höjd: | 1670 mm |
| Barnlås: | Nee |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 370 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 139 l |
| Fryskapacitet: | 5.5 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 375 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 7 uur |
| Antal fryshyllor: | 1 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 514 l |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | AC 220 - 240V, 50Hz |
| Larm för öppen dörr: | Nee |
| Antal kylkompressorer: | 1 |
| Energianvändning per dag: | 1.01 kWh/24u |
| Klimaatklasse: | ST |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 846 x 773 x 1775 mm |
| Antibakteriell funktion: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg DWA6314W2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026