Smeg WHT1114LSIN Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WHT1114LSIN
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WHT1114LSIN (29 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg WHT1114LSIN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

2820524649_EN/ 14-04-15.(8:59)
WHT1114LSIN
Washing Machine
User’s Manual
Lavatrice
Manuale utente
Document Number
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WHT1114LSIN |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 635 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 59 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cotton, Eco, Hand/wool, Mix, Quick, Sport, Synthetics, Delicate/silk |
| Displaybelysning: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 11 kg |
| Invändigt material: | Polypropylen |
| Produktens färg: | Grey, White |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2200 W |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 13200 l |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Tvättklass: | A |
| Belysningsfärg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ström: | 10 A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Grå |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 76 dB |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Halv-belastning: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 170 ° |
| Lucköppningens diameter: | 340 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WHT1114LSIN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026