Smeg LBL16.. Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBL16..
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBL16.. (26 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBL16.. eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

WASAUTOMAAT
GEBRUIKSAANWIJZING NL
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBL16.. |
| Bredd: | 136 mm |
| Djup: | 181 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| Processorfrekvens: | 1216 MHz |
| Vormfaktor: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Upplösning (maximal analog): | 2048 x 1536 Pixels |
| Full HD: | Ja |
| Upplösning (maximal digital): | 4096 x 2160 Pixels |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Klockhastighetsminne: | 7010 MHz |
| DVI-I-portar: | 1 |
| Grafikminne: | 4 GB |
| Typ av anslutning: | PCI Express 3.0 |
| MultiView: | 4 |
| Typ av kylning: | Actief |
| Grafikprocessorfamilj: | NVIDIA |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 960 |
| Grafikadapter, minnestyp: | GDDR5 |
| Minnesbuss: | 128 Bit |
| OpenGL version: | 4.4 |
| DirectX version: | 12.0 |
| Minsta systemströmförsörjning: | 400 W |
| Dual Link DVI: | Ja |
| PhysX: | Nee |
| Fästes höjd: | Full-Height (FH) |
| Processorn ökar klockhastigheten: | 1279 MHz |
| Ytterligare strömkontakter medföljer: | 1x 6-pin |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBL16.. ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026