Smeg F32BCRS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F32BCRS (25 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
1.198
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | F32BCRS |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 561 mm |
| Höjd: | 1880 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 244 kWh |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Röd |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | 214 l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 88 l |
| Total kapacitet, brutto: | 302 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026