Smeg F32PVBS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F32PVBS (25 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
1.571
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | F32PVBS |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 632 mm |
| Höjd: | 1880 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 244 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Ansluten effekt: | 140 W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 88 l |
| Total kapacitet, brutto: | 302 l |
| Kylkapacitet brutto: | 214 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026