Smeg F32PVNES Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg F32PVNES (25 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
353
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | F32PVNES |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 632 mm |
| Höjd: | 1880 mm |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 214 l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 88 l |
| Total kapacitet, brutto: | 302 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026