Smeg FA 350 X1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA 350 X1 (64 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA 350 X1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

MANUALE D’USO
INSTRUCTION MANUAL
BRUKSANVISNING
GEBRAUCHSANWEISUNG
NOTICE D’UTILISATION
GEBRUIKSAANWIJZING
MANUAL DE USO
MANUAL DE UTILIZAÇ
ÃO
IT
GB
SV
DE
FR
NL
ES
PT
FRIGORIFERO
REFRIGERATOR
KYL-/FRYSSK
ÅP
KÜHLSCHRANK
RÉFRIGÉRATEUR
KOELKAST
FRIGORIFICO
FRIGORIFICO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA 350 X1 |
| Inbyggd display: | LED |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 620 mm |
| Höjd: | 1925 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Fryskapacitet: | 9 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Flaskställ: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 71 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 330 l |
| Kylkapacitet brutto: | 219 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Porttyp: | Dubbel |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA 350 X1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026