Smeg FA390X2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FA390X2 (20 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FA390X2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA390X2 |
| Inbyggd display: | LED |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 615 mm |
| Höjd: | 1900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 310 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Produktstorlek (BxDxH): | 700 x 615 x 1900 mm |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | 82 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 360 l |
| Kylkapacitet brutto: | 264 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Porttyp: | Single |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FA390X2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026