Smeg FA490RBL5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FA490RBL5 (36 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
408
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA490RBL5 |
| Vikt: | 3700 g |
| Bredd: | 349 mm |
| Djup: | 246 mm |
| Höjd: | 270 mm |
| Förpackningens vikt: | 5000 g |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Maximal ineffekt: | 1700 W |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 285 x 470 x 270 mm |
| Sugning: | - AW |
| Rör/slangmaterial: | Metaal |
| kontroll av sugkraft: | Elektronisch |
| Korrekt användning: | Thuis |
| AC-ingångsspänning: | 23 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026