Smeg FA550X2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FA550X2 (25 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
317
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA550X2 |
| Bredd: | 905 mm |
| Djup: | 678 mm |
| Höjd: | 1800 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 401 kWh |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 5 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Total kapacitet netto: | 325 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Barnsäkert: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 148 l |
| Total kapacitet, brutto: | 540 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026