Smeg FA800PO Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FA800PO (25 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
1.721
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FA800PO |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | 2200 W |
| Antal platsinställningar: | 13 couverts |
| Dörrfärg: | Wit |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Barnlås: | Ja |
| Torkningsklass: | A |
| Cykelns längd: | 172 min |
| Ljudnivå: | 48 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 262 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Vattenförbrukning per cykel: | 10 l |
| Nuvarande: | 10 A |
| Integrerad timer: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Färgkontrollpanel: | Wit |
| Saltindikator: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Tvättprogram: | Auto, Glass/delicate, Eco, Intensive |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.93 kWu |
| Årlig vattenförbrukning: | 2800 l |
| Temperatur (max): | 75 °C |
| Vattentillgång: | Koud |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026