Smeg FAB10BRN Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB10BRN (9 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
812
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB10BRN |
| Vikt: | 43000 g |
| Bredd: | 680 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 960 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 116 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 50 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 130 l |
| Dörröppningsvinkel: | 90 ° |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026