Smeg FAB28LNE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28LNE (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.734
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28LNE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 732 mm |
| Höjd: | 1510 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 215 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Djup utan handtag: | 682 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 248 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Fryskapacitet netto.: | 26 l |
| Fryskapacitet brutto: | 26 l |
| Total kapacitet, brutto: | 256 l |
| Kylkapacitet brutto: | 230 l |
| Kylkapacitet netto: | 222 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026