Smeg FAB28QV Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28QV (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
815
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28QV |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 161 g |
| Bredd: | 132 mm |
| Djup: | 17.5 mm |
| Höjd: | 89 mm |
| Beeldscherm: | TFT |
| Skärm diagonal: | 5 " |
| Upplösning: | 480 x 272 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| Processorfrekvens: | 800 MHz |
| Processormodel: | MStar MSB2531 |
| RAM-kapacitet: | 128 MB |
| Intern lagringskapacitet: | 8 GB |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 32 GB |
| Vormfaktor: | Handheld/Fixed |
| Typ av strömkälla: | Battery, Cigar lighter |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Typ av lagringsmedia: | Flash |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
| Fönsterhållare medföljer: | Ja |
| Vatten: | Nee |
| Bil: | Ja |
| Att flyga: | Nee |
| Golf: | Nee |
| Inklusive mappar: | Ja |
| Möjlighet att lägga till mappar: | Ja |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026