Smeg FAB28RB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28RB (18 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
250
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RB |
| Bredd: | 600 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 215 kWh |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 222 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Fryskapacitet netto.: | 26 l |
| Total kapacitet, brutto: | 256 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026