Smeg FAB28RDBLM5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28RDBLM5 (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.714
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RDBLM5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 7350 g |
| Bredd: | 601 mm |
| Djup: | 728 mm |
| Höjd: | 1530 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 130 kWh |
| Förpackningens bredd: | 685 mm |
| Wi-Fi: | Nej |
| Färgnamn: | matt svart |
| Ursprungsland: | Italien |
| Bruttovikt: | 8660 g |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 860 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Dörr färg: | Svart |
| Barnsäkert: | Nej |
| Kylkapacitet netto: | 244 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8418219990 |
| Dörrfackens material: | Plast |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026