Smeg FAB28RDLB5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28RDLB5 (15 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
696
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RDLB5 |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 147 g |
| Bredd: | 77 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 48 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 130 kWh |
| Förpackningens vikt: | 233 g |
| Förpackningens bredd: | 165 mm |
| Djuppackning: | 50 mm |
| Förpackningshöjd: | 210 mm |
| Kraftkälla: | Kabel |
| Instruktioner: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Ursprungsland: | China |
| Material: | Metal, Plastic |
| Respons tid: | 1 ms |
| Avsedd för: | Gamen |
| Bruttovikt: | 8560 g |
| Ergonomisk design: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Antal knappar: | 8 |
| Förbindelse: | USB Type-A |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 4000 DPI |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Antal programmerbara knappar: | 8 |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 240 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 350 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 5400 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 550 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 20 stuk(s) |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716070 |
| Exponering: | Ja |
| Programmerbara musknappar: | Ja |
| Röstningskvot: | 500 Hz |
| Knappens hållbarhet (miljoner klick): | 10 |
| Musspårningshastighet: | 60 ips |
| Acceleration (max): | 20 G |
| Kabelfunktioner: | Gevlochten |
| Produktens färg: | Blå |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 860 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8560 g |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Dörr färg: | Blå |
| Barnsäkert: | Nej |
| Frysfritt system: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 244 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8418219990 |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026