Smeg FAB28RNE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB28RNE (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
862
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB28RNE |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 670 mm |
| Höjd: | 1510 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 215 kWh |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Total kapacitet, brutto: | 256 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026