Smeg FAB30LP1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB30LP1 (22 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
381
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB30LP1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 720 mm |
| Höjd: | 1680 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 212 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 15 h |
| Djup med öppen dörr: | 1088 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 293 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 64 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | 295 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 229 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Nej |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026