Smeg FAB30NES7 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB30NES7 (18 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
1.218
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB30NES7 |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 530 mm |
| Höjd: | 1680 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 332 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.91 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 68 l |
| Total kapacitet, brutto: | 310 l |
| Kylkapacitet netto: | 242 l |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026