Smeg FAB40PS1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB40PS1 (14 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB40PS1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB40PS1 |
| Bredd: | 775 mm |
| Djup: | 604 mm |
| Höjd: | 1870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 314 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.86 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Beige |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 18 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 76 l |
| Total kapacitet, brutto: | 400 l |
| Kylkapacitet netto: | 310 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB40PS1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026