Smeg SBS963P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SBS963P (43 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg SBS963P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/43

Manual de instrucciones
en
it
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
pt
fr
sv
es
de
dk
fin
no
sk
nl
Notice d'Utilisation
Bruksanvisning
Brugsvejledning
Bedienungsanleitung
Käyttöohje
Bruksanvisning
Používateľská príručka
ar
ﻡﺩﺧﺗﺳﻣﻟﺍ ﻝﻳﻟﺩ
Gebruikershandleiding
ru
SBS63XE SBS63XED
SBS63NED
SBS63XEDH
S20STRP6
FA63X
FA63XBI
SBS8004P
SBS8004PO
SBS8004AO
SBS63X2PEDH
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SBS963P |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 690 mm |
| Höjd: | 1840 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 471 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 13 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Skärmtyp: | LCD |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 8 h |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | A |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 616 l |
| Bulleremission, klass: | A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 7 |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 176 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 544 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 368 l |
| Vattenberedare: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SBS963P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026