Smeg SAB4304X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SAB4304X (47 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg SAB4304X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SAB4304X |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 50078 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | 2400 W |
| Antal platsinställningar: | 14 couverts |
| Torksystem: | Warmtewisselaar |
| Dörrfärg: | Roestvrijstaal |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Avtagbar topp: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Cykelns längd: | 225 min |
| Ljudnivå: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Vattenförbrukning per cykel: | 9.5 l |
| Nuvarande: | 10 A |
| Självrengörande: | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Dags att stänga av: | 0 min |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 95 kWu |
| Ursprungsland: | Italien |
| Produktstorlek: | Volledige grootte (60 cm) |
| Färgkontrollpanel: | Roestvrijstaal |
| Dolt värmeelement: | Ja |
| Kåpa material: | Roestvrijstaal |
| Saltindikator: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Automatisk detektering av tvättmedel: | Ja |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| AquaStop-funktion: | Nee |
| AquaSensor funktion: | Ja |
| Extra torr: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Halvlastad: | Ja |
| Belastningssensor: | Ja |
| Tvättprogram: | 60min 65°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Hygiene, Intensive, Intensive 70°C, Quick 45°C |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.93 kWu |
| Avloppsslangens längd: | 1.9 m |
| Vattentillförselslangens längd: | 1.5 m |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Temperatur (min): | -35 ° C |
| Temperaturkontroll: | Ja |
| Maximal varmvattentemperatur: | 60 °C |
| Temperatur (max): | 70 °C |
| Strömförbrukning (behåll den på): | 0.1 W |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.1 W |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Nee |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 45000 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 2.5 A |
| Dörr färg: | Black, Stainless steel |
| Ansluten effekt: | 270 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Höljefärg: | Rostfritt stål |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SAB4304X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026