Smeg FAB50LBL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB50LBL (26 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
594
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB50LBL |
| Bredd: | 796 mm |
| Djup: | 810 mm |
| Höjd: | 1872 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 470 kWh |
| Ismaskin: | Ja |
| Fryskapacitet: | 5.5 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Svart |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 10 h |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | G |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Total kapacitet netto: | 440 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Ansluten effekt: | 197 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 97 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 467 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 343 l |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Antal löstagbara hyllor: | 3 |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
| Antal dörrfack, frys: | 2 |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026