Smeg FAB5LPG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FAB5LPG (10 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
1.473
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FAB5LPG |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 47700 g |
| Bredd: | 1511.5 mm |
| Djup: | 90.5 mm |
| Höjd: | 881.5 mm |
| Skärm diagonal: | 65 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| USB uttag: | Nee |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | AC, DVI, VGA |
| Typiskt kontrastförhållande: | 4000:1 |
| Ljusstyrka: | 450 cd/m² |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Frekvensområde horisontellt: | 30 - 83 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 50 - 76 Hz |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| PC-ljud ingång: | Ja |
| DVI-port: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 24 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | - W |
| Display, antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| RS-232C: | Ja |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| HD typ: | Full HD |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 8 ms |
| Pixelpitch: | 0.744 x 0.744 mm |
| Panelens livslängd: | - uur |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 400 x 400 mm |
| Drifttider (timmar/dagar): | 18/7 |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Datorsystem: | Nee |
| Plug and play: | Ja |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Skärmdiameter i centimeter: | 164 cm |
| Aktivt visningsområde (bxh): | 803.52 x 1428.48 mm |
| S-Video-uitgang: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktdesign: | Digitale signage flatscreen |
| Strömförbrukning (typiskt): | 260 W |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026